Drodzy Klienci i Pracownicy AVK,

COVID-19 11-05-2020

Wszyscy przeżywamy trudny czas. Wirus COVID-19 dotknął i wpłynie na wszystkich ludzi na całym świecie i wszyscy musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wyjść z tej globalnej sytuacji kryzysowej.

Wpływa to nie tylko na nasze życie osobiste, ale także na naszą działalność. Można śmiało powiedzieć, że będzie to miało wpływ na wszystkie firmy, bez względu na wielkość i branżę.

COVID-19 jest teraz rzeczywistością we wszystkich częściach świata, a to wpływa na nasze firmy, pracowników i partnerów biznesowych na całym świecie. Zrobimy jednak wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać naszą działalność operacyjną. AVK jest globalną firmą z zaangażowanymi ludźmi w naszych firmach na całym świecie. Mamy silne lokalne firmy operacyjne wspierane przez globalny łańcuch dostaw. Umożliwi nam to obsługę naszych klientów we wszystkich częściach świata, nawet w tak trudnych czasach.

Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych pracowników. Podjęliśmy wszelkie niezbędne środki ostrożności we wszystkich naszych zakładach produkcyjnych i biurach. Wszystkie nasze firmy przestrzegają lokalnych przepisów i na bieżąco informują o wytycznych i przepisach władz lokalnych, a my stale prowadzimy dialog z naszymi firmami.

Jako firma rodzinna, mamy silne wartości, długoterminową strategię i oddanych pracowników, i jestem przekonany, że poradzimy sobie z tym jako jedna AVK - jeszcze silniejsza niż wcześniej.

Wszystkiego najlepszego,
Niels Aage Kjær, CEO i właściciel.