O nas

W Polsce siedziba AVK znajduje się w Pniewach w województwie wielkopolskim. Działalność oparta jest na funkcjonowaniu dwóch spółek: AVK Polska i AVK Armadan Sp. z o.o.

AVK Polska powstała w 1998 roku i jest firmą zajmującą się wyłącznie produkcją. Na proces ten składa się kontrola jakości kupowanych surowców, obróbka mechaniczna, czyszczenie i malowanie proszkowe, montaż i testowanie wszystkich gotowych wyrobów. Produkcja obejmuje zasuwy i akcesoria do instalacji gazowych wodnych, kanalizacyjnych i przeciwpożarowych. Zakład jest największą fabryką armatury w Polsce.

AVK Armadan Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się dystrybucją i sprzedażą produktów grupy AVK na terenie Polski.

Grupa AVK

Grupa AVK składa się z trzech głównych działów biznesowych: AVK Water, AVK Industrial Valves i AVK Advanced Manufacturing. 
 
AVK Water obsługuje rynki zaopatrzenia w wodę, gaz, kanalizację, i ochronę przeciwpożarową, oferując szeroką gamę zaworów, hydrantów i akcesoriów.
 
AVK Industrial zbudowany jest w oparciu o firmy takie jak Orbinox, InterApp, Wouter Witzel, CYL, World Walve i Tec Artec, które oferują kompleksowy program rozwiązań zasuw sprzedawanych klientom z branży uzdatniania wody, energetyki, ropy naftowej, gazu, sektora morskiego, celulozowo-papierniczego, górnictwa, przemysłu chemicznego, separacji powietrza i innych segmentów. Flonidan, wiodący producent inteligentnych liczników gazu, jest również częścią działu przemysłowego.
 
Advanced Manufacturing obejmuje spółki dostarczające komponenty gumowe, tworzywowe i metalowe zarówno do spółek Grupy, jak i klientów zewnętrznych z różnych branż, w tym przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, transportu i energii wiatrowej.
 
Produkcja i sprzedaż odbywa się poprzez sieć własnych spółek Grupy w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Azji i Afryce.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działalnośći i podstawowych danych dla Grupy AVK zajrzyj na www.avkvalves.com.

Filmy

Wprowadzenie do AVK

Zapraszamy do zapoznania się z firmą AVK.