COVID-19

Szanowni Klienci i Użytkownicy produktów  AVK,
Wszyscy znaleźliśmy się w wyjątkowo trudnej sytuacji, spowodowanej  gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, które niesie ze sobą dotkliwe skutki dla naszego zdrowia publicznego, finansów, modelu biznesowego i codziennego życia.
W obecnej sytuacji holding AVK ma zapewniony globalny łańcuch dostaw, a wszystkie fabryki pracują na wysokich obrotach przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności.
AVK Armadan, tak jak zwykle, jest przygotowane do dostarczania pełnego asortymentu towarów zdefiniowanych jako magazynowe, w przypadku produktów na zamówienie czasy dostaw mieszczą się w standardowych terminach sprzed epidemii. Pracownicy odpowiedzialni za realizację dostaw, zarówno w biurze jak i magazynie, pracują normalnie, z wykorzystaniem procedur i środków, które w maksymalny sposób zapewniają ich bezpieczeństwo.
Użytkownicy naszych urządzeń, odpowiedzialni za dostarczanie nam wszystkim bezcennego środka do życia jakim jest woda, ze zrozumiałych względów do niezbędnego minimum ograniczyli osobiste kontakty ze swoimi dostawcami. W powyższych warunkach pracownicy Działu Sprzedaży AVK Armadan odwiedzają Państwa osobiście w ograniczonym zakresie, ale chętnie doradzą i odpowiedzą na każde pytanie techniczne lub handlowe poprzez internet. 
Jestem przekonany, iż współpracując razem jesteśmy w stanie pokonać obecne przeciwności losu, uchronić  branżę i nasze firmy przed kłopotami lub zapaścią oraz wyjść z kryzysu z najmniejszymi możliwymi stratami.
Życząc zdrowia i uchronienia się przed wirusem,
Pozostaję z wyrazami szacunku,
Prezes Zarządu AVK Armadan Sp. z o.o.
Tadeusz Stryjski