Klips do szybkiego montażu na przedłużeniu trzpienia

Z przyjemnością informujemy, że nowy klips do szybkiego montażu został wdrożony jako standard dla wszystkich przedłużaczy AVK do zasuw przyłączeniowych. 28-09-2020

Klips zabezpiecza połączenie między trzpieniem a dolnym adapterem oraz umożliwia montaż i demontaż bez użycia narzędzi. Klips jest wykonany z kompozytu POM i stali nierdzewnej, ogólnie pasującej do wysokiej jakości materiałów, z których wykonane są przedłużacze AVK.

Przedłużacze AVK

Przedłużacze AVK są produkowane na w pełni zautomatyzowanym, najnowocześniejszym sprzęcie produkcyjnym, aby zapewnić jednolitą jakość. Wykonane są z materiałów odpornych na korozję, a profil górny jest wciskany do górnego klucza i dolnego adaptera, aby zabezpieczyć cynkowanie rury. Pokrywa dolna zabezpiecza trzpień zasuwy przed zanieczyszczeniami i umożliwia jego swobodny obrót.

Główne cechy

Podstawowa konstrukcja przedłużaczy AVK do zasuw przyłączeniowych to:

  • opatentowany “Safe-click” zapewnia bezpieczny i szybki proces montażu
  • przedłużacze sztywne z opatentowaną konstrukcją śruby zapewniają łatwe skracanie za pomocą zwykłej piły do metalu
  • przedłużacze teleskopowe ułatwiają regulację na miejscu i są wyposażone w otwór do usuwania oblodzenia oraz uchwyty mocujące do przymocowania do skrzynek ulicznych AVK
  • dostępne dla średnic DN25-50 i z osłonami rur od 0,7 do 3,1 metra

Więcej informacji można znaleźć w kartach katalogowych przedłużaczy sztywnych i przedłużaczy teleskopowych do zasuw przyłączeniowych.

POBIERZ BROSZURĘ

AVK Przyłącza

System zasuw przyłączeniowych to sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia łatwą i bezobsługową instalację oraz długą żywotność.