Nowe zasuwy klinowe z kielichem Supa Maxi™ i króćcem PE - znakomite połączenie!

Z przyjemnością przedstawiamy naszą nową gamę zasuw, w której połączono dwie wspaniałe „konstrukcje połączeń” AVK. Uniwersalny kielich Supa Maxi™ łączy się z dowolnym materiałem rury, a króciec rury PE umożliwia bezpośrednie zgrzewanie do rurociągów PE. 06-12-2021

Nowa zasuwa zapewnia kompaktowe, elastyczne i łatwe przejście z dowolnego materiału rury na bezśrubowe, zgrzewane elektrooporowo połączenie PE. Oferuje pełną wytrzymałość na rozciąganie na wszystkich rurach poprzez dwa rodzaje segmentów: z brązu do rur PE/PVC oraz z hartowanej stali nierdzewnej do rur stalowych i żeliwnych.

Główne cechy

Zaawansowana konstrukcja zasuwy AVK z naszym unikalnym klinem i ochroną przed korozją. Więcej informacji można znaleźć w artykule „Wytrzymała konstrukcja zasuwy”.

Uniwersalny kielich Supa Maxi™ wyposażony jest w opatentowany system uszczelniająco-wzmacniający SupaGrip™ z segmentowo-teleskopowym pierścieniem, który zapewnia pewne podparcie uszczelki nawet dla rur o małych średnicach. Ponadto charakteryzuje się łatwością instalacji bez konieczności ponownego dokręcania śrub, wysokiej jakości materiałami i nie tylko. Więcej informacji można znaleźć w artykule ”Uniwersalne łączniki Supa Maxi™".

Standardowa rura PE jest wciskana na rowkowany króciec zasuwy, blokowany stalowym pierścieniem i uszczelniany opaską termokurczliwą. Bezśrubowe, odporne na rozciąganie połączenie z pełnym przelotem, mocniejsze niż sama rura PE. Więcej informacji można znaleźć w artykule ”Zasuwy AVK z króćcami rur PE do całkowicie spawanego systemu rur PE”.

Nowe zasuwy serii 638 są dostępne w średnicach DN80-300. Kliknij poniższe linki, aby uzyskać więcej informacji.

638/00-116 SDR11 PE100, PN16

638/00-126 SDR17 PE100, PN10